OSOBNÍ AUTOMOBIL

Řidičský průkaz skupiny B

Opravňuje k řízení motorových vozidel motorových vozidel s max. přípustnou hmotností do 3 500 kg a max.
8 místy k sezení kromě místa řidiče, smí být připojeno přípojné vozidlo o max. přípustné hmotnosti do 750 kg
traktory a samojízdné pracovní stroje s max. přípustnou hmotností do 3 500 kg jízdní souprava s max. přípustnou hmotností soupravy do 3 500 kg a maximální přípustná hmotnost přípojného vozidla nepřevyšuje pohotovostní hmotnost motorového vozidla

PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ ŘIDIČSKÉHO PRŮKAZU

VÝCVIK

Délka výcviku závisí na schopnostech žadatele (běžně měsíc až dva). Individuální zrychlený výcvik je možné stihnout za 16 dní. Jedna vyučovací hodina trvá 45 minut. Uchazeč se objednává na jízdní hodiny dle svých časových možností, může absolvovat nejvýše dvě praktické hodiny denně. Výcvik se provádí na automobilech značek a typů ŠKODA FABIA 1.4 MPI, NISSAN MICRA, NISSAN NOTE, VW CABRIO 2.0, VW NewBeatle, FORD fiesta TDCi.

PRAXE

ZKOUŠKA

Závěrečné zkoušky se skládají obvykle v sídle autoškoly. Zkoušky se konají každý týden, pravidelně začínají v 7:30 hod. Žadatel musí mít s sebou platný občanský průkaz a ŘP skupiny B.

Zkoušky jsou rozděleny do 3 částí:

Přihlásit se do kurzu v naší autoškole můžete hned několika způsoby:

Elektronický formulář – přihláška online

Pokud se osobně nedostavíte do pěti pracovních dnů potvrdit vaši přihlášku, tato bude stornována!